Yeşil-Ölümsüzlüğün Formülü

Emrah Akgün. Yaratıcı ona yalnızlığının sonu, ebediyet yolun, derdine çaren Yeşil'dir derken o nasıl başka bir şey desin ki, istesin ki? Onun artık en sevdiği renktir yeşil, en sevdiği gözler yeşil gözlerdir.

Responsive image
YAZAR
Emrah Akgün
DOSYA BOYUTU
6,74 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059644518

Yeşil-Ölümsüzlüğün Formülü harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Emrah Akgün. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Emrah Akgün'den Yeşil-Ölümsüzlüğün Formülü kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Yaratıcı ona yalnızlığının sonu, ebediyet yolun, derdine çaren Yeşil'dir derken o nasıl başka bir şey desin ki, istesin ki? Onun artık en sevdiği renktir yeşil, en sevdiği gözler yeşil gözlerdir. Aslında bildiği tek renktir yeşil, başka bir renk yoktur onun için. Bundan böyle dünya onun gözlerinde yemyeşildir; deniz yeşil, gökyüzü yeşil. Her şeyin adıdır Yeşil, hayatın anlamıdır Yeşil, ölümsüzlüğün formülüdür Yeşil…(Tanıtım Bülteninden) 


Ölümsüzlüğün Formülü Bulundu. ABD'de yaşayan Ukraynalı tıp profesörü Konstantin Rasin'in kendi geliştirdiği atom çekirdeği yapımı teorisi ile insanın ölümsüzlüğünün önünü açtığı öne sürüldü.