Serafina ve Siyah Pelerin

Serafina ve Siyah Pelerin kitabını takas yaparak al. Serafina, Siyah Pelerinli Adam'dan kıl payı kurtulduktan sonra Ev'in genç yeğeni Braeden Vanderbilt'le kafa kafaya verdi.

Responsive image
YAZAR
Robert Beatty
DOSYA BOYUTU
6,27 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059585491

Serafina ve Siyah Pelerin harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Robert Beatty. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Robert Beatty'den Serafina ve Siyah Pelerin kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Robert Beatty'nin 1 milyondan fazla satan ve New York Times Çoksatanlar listesinde 59 haftadan fazla kalan romanı şimdi Türkçede!“Asla ormanın derinliklerine inme. Orada bir sürü tehlike saklı ve ruhunu ele geçirebilirler.”Serafina hiçbir zaman babasının sözünden çıkıp Biltmore Evi’nin uzaklarına gitmemişti. Yaşadığı evin keşfedilecek bir sürü yeri vardı ama Serafina’nın kimse tarafından görülmemesi gerekiyordu. Yukarı katlarda yaşayan zenginlerden hiçbiri Serafina’nın varlığından haberdar değildi.Fakat Biltmore Evi’nden çocuklar kaybolmaya başlamıştı ve sebebini bir tek Serafina biliyordu: Geceleri Biltmore’un koridorlarında siyah pelerinli bir adam dolanıyordu. Serafina, Siyah Pelerinli Adam'dan kıl payı kurtulduktan sonra Ev'in genç yeğeni Braeden Vanderbilt’le kafa kafaya verdi. Braeden ve Serafina, Siyah Pelerinli Adam’ın kim olduğunu bulmak zorundaydı… yoksa tek tek bütün çocuklar ortadan kaybolacaktı.“Serafina’nın kendisini anlama süreci ve meçhul aile geçmişi ile gerçekten ürkütücü birkaç sahneyle bu roman inanılmaz bir gizemi temsil ediyor.”-Publishers Weekly-“Tüyler ürpertici bu macera herkesin hoşuna gidecek.”-Booklist-“Hikâye baştan sona gerilimle dolu ve aynı Siyah Pelerinli Adam’ın kurbanlarını kavradığı gibi,okurlarını da kendine saracak.”-School Library Journal (Tanıtım Bülteninden) 


Kitap Adı: Serafina ve Siyah Pelerin. Özgün Adı: Serafina and the Black Coat Kitap Yazarı: Robert Beatty Çeviren: Lale Günseli Bayır. Yayınevi: Yabancı Sayfa Sayısı: 328. Baskı Yılı: 2017.