Son Yolcu

Bir grup yolcu, londrada hızlı trenle yolculuk yaparken hızlı trenin kaptanının Filmle ilgili sürpriz bir detay vereceğiniz zaman spoiler içine alınız. [spoiler] filmin son kısmı bence sıkıcıydı [/spoiler].

Responsive image
YAZAR
Haluk Şahin
DOSYA BOYUTU
1,50 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786056711657

PDF formatında Son Yolcu. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Son Yolcu kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Celladının peşine düşmüş ölüm döşeğinde bir yazar…Hayattaki en büyük amacı, ismini ölümsüz kılacak son bir hikaye yazmaktır.Çıktığı yolculukta kendisini kilitli kapılarla dolu ruhlar alemine giden bir trenin içinde bulur. Şimdi amacına ulaşmak için hikayelere ihtiyacı vardır. Şiddet, korku, pişmanlık ve bolca yaşanmışlık dolu hikayeler… Yolculuğu boyunca birçok farklı hayatla tanışacak, kendi geçmişini sorgulayacak…Peki, sonunda bu hikayeler yazarı en büyük amacına ulaştıracak mı?Karşısına çıkan kapıları açıp, makiniste ulaşabilecek mi?.(Tanıtım Bülteninden) 


Son Yolcu - Last Passenger filminde, 6 kişi tren için bilet almışlar ve Londradan kalkacak hızlı trende yerlerini almayı bekliyorlardır. Daha sonra yolculuk başlamış ve ilk anları güzel geçmiştir.